| nigelb a întrebat:

Vor fi reduceri mari pentru placi de video la PCGarage sau alte siteuri? Va rog sa imi spuneti ce ati recomanda ca sa mearga jocurile noi de pe steam? Multumesc (inca sunt 2 ore)

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai normal ca o sa fie (:. Nvidia GeForce RTX 2060 sau 2070 recomand cu caldura pentru orice jocwinking

| nigelb explică (pentru DoarBogdan):

Ce zici de 1050?

| DoarBogdan a răspuns (pentru nigelb):

Pentru PC? Nu prea mai este la moda. Daca tot vrei din gama GTX ia macar 1660Ti.

| Wr3nch a răspuns (pentru nigelb):

De acord cu bogadan, 1050 deja e batranel.

| nigelb explică (pentru Wr3nch):

Dar la buget tot 1660TI recomandati?

| Wr3nch a răspuns (pentru nigelb):

Da, e mult mai okey ca performanta chiar daca e mai scump.

https://gpu.userbenchmark.com/......4037vs3649

| Wr3nch a răspuns:

Ca sa mearga pe minim sau sa mearga sa te si bucuri de joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa stii preturile de ceva timp ca sa vezi adevaratele oferte altfel iei teapa dai mult pe ce nu se vinde