| uNNiqUe8 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta unitate centrala http://www.altex.ro/......dos-grid-2

Este buna pentru gaming(jocurile noi aparute 2013-2014)?

Răspuns Câştigător
| ioanamaria5 a răspuns:

Bunicica configuratie. Este potrivita pentru jocurile noi. Dar daca te decizi sa o achizitionezi, incerca sa cauti un alt site de pe care sa o iei. Cei de Altex practica niste preturi exagerat de mari fata de ale magazine. Succes! happy

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

E foarte bun la pretul ala si cu ce are in el. O sa-ti ruleze tot fara probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte buna si ti-o recomand! Este perfecta pentru gaming!