| SweetAnca a întrebat:

Ce parere aveti despre IMVU? Despre ce este vorba, mai exact? big grin Fundaa

Răspuns Câştigător
| Victor a răspuns:

Vrei sa stii mai multe despre IMVU? Binenteles, altfel nu puneai intrebarea. Aici e spatiu mic pentru cite sunt de spus., dar vezi aici:http://cablan3d.blogspot.com/ Bafta.

2 răspunsuri:
| Bluegrayy a răspuns:

Mie mis e pare foarte tare daca sti sa joci, normal ca unii care harbanau zic ca nu le place. Trebuei sa-ti faci avataru frum si sa te duci rpin cahtroomuri suna lpikti dar nu e

| alexa_1175 a răspuns:

Am jucat si e cam nasol dc nu incerci woozworld e mai frumos si daca imi vezi raspunsul si incepi sa joci sa imi trm un mesaj te ajut eu cu de toate