| Cosmos a întrebat:

Ce parere aveti despre :
Procesor Intel® Pentium B960, 2.2 GHz, 2 MB Cache L3, 4 GB DDR3, HDD 500 GB/5400rpm,
Display 15.6`` HD 1366 x 768p, Acer CineCrystal LED-backlight TFT LCD, 16:9,
Video Intel HD Graphics, card reader, DVD Super Multi DL, camera web HD, WIFI,
Gigabit ethernet, USB 2.0 x3, HDMI, VGA, iesire casti, microfon, microfon integrat,

Uitati si likul ca sa va puteti da seama mai bine :D:http://www.domo.ro/......604G50Mnks

1 răspuns:
| xXMishaXx a răspuns:

As zice mai bine sa iti iei un calculator pentru ca laptop-urile sunt bune numai la lucrat, facut proiecte, referate si intelegi. Pentru jocuri sunt foarte bune calculatoarele. Sper ca te-am ajutat.