| ZuTv a întrebat:

Ce parere aveti despre WOT(World Of Tanks)?

Răspuns Câştigător
| InnocentSin a răspuns:

Prietene este cel mai tare joc pe care il vei juca sunt peste 100 sau chiar 200 de tankuri de toate felurile marimile tot ce vrei tu si mai ales este stilul unui baiat este plin de adrenalina de ce vrei tu. Acest joc macar merita sal incerci deoarece n-o sa regreti.Dar sa te uiti la niste video ca poate vei invata unde sa tragi in tac sal penetrezi etc.Iti sugerez sa te apuci e cel mia tare joc pe care o sa-l jocihappy

4 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Cel mai bun joc intiltnit vreodata. Zilnic se joc peste 3 milioane de oameni (luind in considerare toate regiunile). Sunt aproape 300 modele de tancuri, de diferite natiunu (URSS, SUA, Franta, China, Germania, Japonia). In curind mai apar si alte natii

| florin5000 a răspuns:

Foarte naspa jocul, si au mai facut si world of warplanes jalnic

| ZuTv explică:

Stiu ca joc si eu.Dar voiam sa vad ce parere au alti. Cele mai bune natiuni Germania si URSS