| KodrutZ a întrebat:

V-ati saturat de CS, GTA si alte prostioare? Ce parere aveti de World of Tanks? Ia uitati aici - http://www.alienwarearena.com/......rs-europe/

5 răspunsuri:
| MEIALI a răspuns:

Am un IS-3 si un KV-1

| SilentDark a răspuns:

Destul de tare eu am M6, T1 Heavy si acum incerc sa imi iau Hetzer si T29

| KodrutZ explică (pentru SilentDark):

Ia 3001H nemtesc repede. Fa asta si la update la 0.8.8 o sa primesti doua tancuri in loc de unul, iar ala nou o sa fie cu echipajul la 100%, ca 3001H o sa fie facut heavy de tier V.

| CosminCrS a răspuns:

Imi place dar uneori devine frustrant si enervant.Acuma am un IS-3 si un KV-1.Codul ala e doar pentru incepatori.Cum te numesti in joc?