| DenqOO a întrebat:

Ce parerea aveti despre jocul Fornite?

5 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Un joc plin de copii de 11-12 ani care mai sunt si toxici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Sunt mult copii dar nu toti cica sunt 6-12 millioane de jucatori fortnite zilnic. Ma joc de ceva timp si am intalnit useri de toate varstele. E cel mai la moda BattleRoyale joc in care se investeste permanent, se modifica etc, dar mai importan ii ca e gratis asta pana ajungi la skinuri.

| Mirel4412 a răspuns:

Fortnite a revolutionat putin lumea jocurilor. Jocul nu e rau ca idee, dar sunt copiii ce il strica.

| AndreiNrcs a răspuns:

Părerea mea este că este un joc, interesant pentru cei cunoscători de el și care-i atrag.

| sirov a răspuns:

Exact pe acest joc sunt doar copilasi