| DoctorOtker22 a întrebat:

Salut, am un PC cu gtx 1050 ti si processor amd rayzen 1500x, si pe Fornite am drope framuri pe fornite (in special in zona de spawn a playerilor si cand sar din acel' 'autobuz" ) Driverele cred ca le am actualizate pe toate, care ar putea fi problema? Aici o poza cu task-managerul cu jocul pornit : https://imgur.com/a/9JGBKjo ssss

2 răspunsuri:
| Dandinelle a răspuns:

Doar ca idee- ai incercat sa scazi calitatea video?

| DoctorOtker22 explică (pentru Dandinelle):

Ori ca joc pe high ori ca joc pe low exact aceleas FPS-uri cu drope framuri, nu are legatura cu calitatea video...