| Denis505 a întrebat:

Ce pot face daca inainte faceam servere de minecraft bukkit si samp si acum nu imi mai merge sa mai fac nimic? pur si simplu mi se deschide fereastra aia neagra de la server si nu face nimic...inainte imi mergeau toate dar acum nu, merge numai serverul de minecraft simplu adica fara bukkit si ma enerveaza, cine ma poate ajuta il rog mult sa-mi spuna detaliat ce sa fac.

1 răspuns:
| Rembo33 a răspuns:

188.241.14.242:7777 la 10 on alegem admini helperi lideri. cel mai tare server RPG. de ce sa stati pe un server pe care nu o sa luati o functie niciodata? cand puteti popula acest server si sa primiti admin / helper / lider la factiuni