| Caataa a întrebat:

Ce program care inregistreaza jocuri si sa inregistreza mai mult de 10 minute si sa fie dimensiunea videoului mica stiti in afara de bancicam.Dau funda pentru cel mai bun

9 răspunsuri:
| Baris123sefu a răspuns:

Hypercam
camstudio
fraps
si cam atat stiu eu

| Caataa explică (pentru Baris123sefu):

Care sa aiba dimensiuni mici gagauta

| Caataa explică (pentru Baris123sefu):

Pe astea le stiu

| nyko3094 a răspuns:

Caataa incearca fraps full version,,, e unicul soft cu care poti inregistra la calitate inalta,,, e drept ca video-ul va avea ceva memorie,,, dar il poti converti,,, succes!

| Caataa explică (pentru nyko3094):

Cum il pot converti ca cand vreau sa il pun pe youtube astept 5 ore ca am neu rapid

| nyko3094 a răspuns:

Http://www.freemake.com/free_video_converter/ instaleaza acest soft,,,,poti converti diferite fisiere,,, si mai exista un lucru foarte interesant,,, iti poti introduce datele,, adica login-ul si parolo de la contul tau de youtube,,, iar atunci cind bagi un clip sa-l convertesti il poti urca automat pe youtube succes

| Caataa explică (pentru nyko3094):

Merci mult

| Caataa explică (pentru nyko3094):

Multumesc foarte foarte foarte mult imi merge stai sa iti spun mi-am facut un video de 30 min si are 4 gb si l-am convertat si are 300 mb multumesc foarte mult iti dau funda

| nyko3094 a răspuns (pentru Caataa):

nu-i pentru ce Caataa,, ma bucur ca ti-am fost de ajutor!