| CastiCuMicrofon a întrebat:

Care stie un program cu care pot sa fac filmulete, de exemplu Hypercam, Bandicam, Camtasia, Fraps sau ceva, dar cu care pot sa inregistrez si audio.Toate acestea inregistreaza, dar marimea video-ului este prea mare, poate unul care inregistreaza dar are marimea videoului mai mica ori imi spuneti cum sa fac sa fie mai mica la aceste programe, dar calitatea sa ramana aceeasi.
As vrea si un tutorial daca se poate.

Funda!

Răspuns Câştigător
| sophie12helen a răspuns:

O stii pe Tequila? Este un vlogger(nu stiu daca am scris corect dar cred ca ai prins ideea :))):*) care posteaza pe youtube.Are si o pagina de facebook. Daca nu iti raspunde pe youtube, trimite-i mesaj pe facebook. Uite pagina ei de facebook:
http://www.facebook.com/tequilavideoblog?fref=ts.