| hahahahehehe a întrebat:

am si eu o intrebare,nu stiti cumva un program cu care poti sa inregistrezi sunetul dirept de pe calculator,gen pornesti o piesa si acel program o inregistreaza, nu unu care inregistreaza sunetele din afara pc-ului.Multumesc,dau funda.

5 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Nu iti este mai usor sa dai copy-paste la piesa?

| hahahahehehe explică (pentru Nelu62):

Cum adica sa dau copy-paste?

| Nelu62 a răspuns:

Clic dreapta pe fisierul mp3, copy si paste in ce folder vrei.

| hahahahehehe explică (pentru Nelu62):

Nu si daca piesa e pe net, si este doar pe youtube, si de nici altundeva nu o poti descarca.

| Nelu62 a răspuns:

Cauta in extensiile (suplimente) browserului si ai sa gasesti mai multe.