| gabreanu a întrebat:

Ce rasa fa place cel mai mult la metin2?

4 răspunsuri:
| EdiT a răspuns:

Rasa mătii!

| 勒兹万 a răspuns:

Toate sunt bune...dar personal cel mai mult joc pe sura arme magice, deoarece are debufful, teama si armura magica.Acest caracter este o combinatie intre razboinicul corporal si razboinicul mental, dar doar pe private merita sa joci pe sura arme.
Ca sa iti fac o clasificare dupa parerea mea clasele in ordinea corecta ca putere sunt asa:
1)Sura Arme Magice(nu e cel mai bun dar e preferatul meu)
2)Razboinicul pe Corp
3)Sura Magie Neagra
4)Ninja Lame
5)Razboinicul mental
6)Ninja arc
7)Shaman healer
8)Shaman Dragon
2)

| SashaB a răspuns:

Mie cel mai mult imi place samanul dragon daca vrei sa joci un metin privat calumea intra pe http://metin2original.weebly.com/! Te asteapta distractia! 1

| IliadisJunior a răspuns:

Sal, Sura si Razboinicul. Sura e cel mai bun, la duel cu magie neagra si la crescut cu arme magice! bafta big grin