| raduspace10 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu serverul Play9D de 9dragons? Cand intru imi zice:503 Service Unavailiable.No server is availiable to handle this request.

5 răspunsuri:
| raduspace10 explică:

Doamne...ce arma poti sa ai serios acum ce hackezi hai ca nu zic la nimeni promit.plz ce nume de joc ai? eu am wt warr h o +9+2 arma si e ps4

| Dark_Beowulf_1988 a răspuns:

Failed to connect to an upgrade information server! asa ii la mine

| raduspace10 explică (pentru Dark_Beowulf_1988):

E bine ca sia revenit...nam mai intrat de mult pe TPU.Acum e din nou la fel...ce level ai? si ce clan/rol ai? si + la arma? eu am pierdut un cont care a fost furat avea PS1, HD warr, si arma +10+2 adica +12

| Dark_Beowulf_1988 a răspuns (pentru raduspace10):

Imortal sao hyb, glove + 11+2, h 5 war sao pole +15+2 nici eu nu prea intru aici amu is bat k ii craciun rolling on the floor)))

| Dark_Beowulf_1988 a răspuns (pentru raduspace10):

Eu de la LM9 pana la ps tot in srs grindez