| Cristi3333XxX a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu mai mai plictisesc? O.o'! Mor de plictiseala! Scuzati categoria stiu ca nu e buna. Dati-mi va rog ceva jocuri, ca si Unturned sau nu stiu ninastea de Survival-Hardcore.Sau orice joc, ca sa poti scapa de plictiseala! Poate dau funda!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Citeste seria Dune de Frank Herbert. Bate mama jocurilor, seriilor TV si orice altceva ai mai putea face. Plus ca poti sa citesti si pe WC, si la masa, si in pat...

| Trofin_Niku_2000 a răspuns:

Vrei GTA San Andreas-.-. ia de aici http://gta-sanandreas.descargar.es/? p=descargares-es

| Darksidess10 a răspuns:

Uite la video cu pisic nebune, sau cv de genu!, daca ai animal de companie speriel xD si joaca :

Roformice
Micegirl
heromice
firstmice
ori Transformice!