| thanios777 a întrebat:

Ce sa fac cand imi apare bsod (Blue Screen of Death) la fiecare film, joc etc.Mi-am reinstalat windosul de vreo 4 ori dar degeaba.Cine ma ajuta?

2 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Poate ai o problema de hardware (vreo piesa iti cedeaza) Poate ca temperatura pc-ul e mare. Multe cauze pot duce la BSoD.

| DarkAngel2014 a răspuns:

Nu ma,reinstaleaza windowsul,si dupa de l-ai instalat intra la control panel, system, si acolo in dreapta sus este un tabel pe nume Advanced, si de la advanced dai la startup and recovery, si apoi debifezi tot de jos de la system failure, si acolo mai jos este write debugging information, pui none. sper ca te-am ajutat.