| Simion1z a întrebat:

Mi-a apărut bsod Blue Screen of death! Mă puteți ajuta sa rezolv?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Ceva nu se potrivește, clar! intra în SAFEMODE dezinstalează driverul video și vezi cum merge (w10 alege automat alt driver)

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pe ce: laptop, pc, tabletă, telefon, TV, cuptor cu microunde,?

ce SO?

| Simion1z explică (pentru sierra1):

PC și so windows 10

| sierra1 a răspuns:

Hard sau soft recent instalate?

| Simion1z explică (pentru sierra1):

Placa video noua și instalam driverul pentru ea! Acm după ce am instalat driverului apare bsod și își dă restart pc-ul

| sierra1 a răspuns (pentru Simion1z):

Ceva nu se potrivește, clar! intra în SAFEMODE dezinstalează driverul video și vezi cum merge (w10 alege automat alt driver)