| manu1234 a întrebat:

Ce sa fac cant ma joc putin pe metin si imi apare chestia aia cu semnele intrebarii

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai cand apare chestia aia, inchide chestia cealalta, fa un print screen si posteaza aici!

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| manu1234 explică (pentru neluL):

Nu merge

| neluL a răspuns (pentru manu1234):

Fa un print screen la chestia aia care iti apare si posteaza aici.

| manu1234 explică (pentru neluL):

N-am cum

| neluL a răspuns (pentru manu1234):

Adica?! Nu ai cum sau nu sti sa faci?

CUM FACI UN PRINT SCREEN? Te duci la pagina respectiva si apesi tasta PrtScr sau Print sau End (dreapta sus)apoi deschizi Paint si dai ''Lipire''(sau Ctrl + V ) ->o sa-ti apara pagina acolo->dupa care o salvezi in format jpg sau png. Daca ai windows 7 mai ai si varianta unui mic program care il ai deja preinstalat ->SNIPPINGTOOL (il cauti in START). Acum pentru a obtine si un link pentru pagina respectiva incarci acea poza aici http://imgur.com/ si dupa incarcare iti va rezulta cateva linkuri (tu il copiezi pe al doilea din stanga sus -> Direct Link (email & IM)) si il postezi unde vrei tu (daca vrei sa arati poza cuiva ii trimiti acel link)

| manu1234 explică (pentru neluL):

N-am cum

| neluL a răspuns (pentru manu1234):

Ti se pare prea complicat ce am zis mai sus?
PAI ATUNCI NU TE POT AJUTA! Chestii de genul care iti apar tie sunt multe! NU pot sa deduc ce iti apare!