| FuFuLeT a întrebat:

Saluatre! Eu joc metin2gx.Da am o problema:Intru in metin introduc datele,selectez caracterul, dar dupa cateva secunde ma da afara si apare o fereastra cu semnele intrebarii(cam asa:?).Ma puteti ajuta? Va rog

2 răspunsuri:
| TheSkull a răspuns:

Man si mie imi facea asa dar iti trebuie net framekwork sau ai instalat jocu gresit nu stiu stigur ca nu am mai jocat de mult

| xXCosmynXx a răspuns (pentru TheSkull):

Cand iti face asa iti da error log deci dup ce alegi caracterul pui metinu in bara astepti 1-2 min si intri din nou