| Cineva_1642 a întrebat:

Ce site-uri gen ourworld, club penguin, build a bearville stiti, adica site-uri din-astea cu omuleti din aia micilaughing...sa fie ceva ce nu trebuie sa download-ez si sa se potriveasca cu varsta mea ( 11). Funda+vot la cele mai multe:X

2 răspunsuri:
| lawynutza a răspuns:

Pandanda woozworld (zomumba nu e cu omuleti trebuie sa ingrijesti animale) wizard101 (trebuie downloadat) sau mai gasesti cateva jocuri (nu neaparat cu omuleti ) pe jocuri us.De gatit: cooking academy 1 2 3 cake mania.Panic at the zoo.Sara super spa 1 2 3 gasesti mai multe pe shockwave. Crazy pinguin catapult etc etc. fundita? :-)

| CiocolataCuAlune a răspuns:

Chimpoo,Fantage Europe, Club pandanda, Garden Party.