| carmina_7849 a întrebat:

Mai stiti si alte site-uri gen secret builders, build a bearville... din acestea virtuale?

Răspuns Câştigător
| trinitty a răspuns:

Daca ai cont pe facebook cauta jocurile:farmville, petville, it girl, CityVille, Millionaire city, tiki resort, sonority life...sunt foarte multe.Si de pe net:our world, club pinguin, migo lend, sau vezi ce mai gasesti pe site-ul www.miniclip.com,si www.facebook.com

1 răspuns:
| ReuvenMeir a răspuns:

Lumile astea virtuale au fost create pentru a va indeparta de lumea reala si a va aliena in consecinta. Mult mai bine pentru creierul tau ar fi sa pui mana pe o carte.