| Deeutza_8515 a întrebat:

Ce site-uri gen stuffpoint stiti?happy ....Am nevoie pentru stardoll...
Cu oferte si din alea laughing. Faci puncte in site apoi cu punctele iti iei ceva pentru jjocul ales.happy

2 răspunsuri:
| IndieBird a răspuns:

Http://stardollsioceascadeceai.blogspot.ro/
Cel mai nou blog romanesc pentru membrele Stardoll, arunca o privire :D
Nu iti recomand astfel de site-uri. Joc Stardoll din 2008 si nu ma apropii de smecherii de genul.

| Adorable a răspuns (pentru IndieBird):

Sunt printre singurii români care s-a ținut de acest site și a făcut 53$ până acum. Punctele le-am schimbat pe VIP pe IMVU. Nu e niciun fel de șmecherie. E ca un serviciu online: Muncești și ești plătit.