| Mr95AndreyY a întrebat:

Ce spuneti, pot rula Need for Speed Rivals pe laptop-ul meu cu urmatoarea configuratie : Procesor Inter Core i3-2330M CPU @ 2. 20GHz; RAM: 4GB; Placa grafica : NVIDIA GeForce GT 520M cu 1GB VRAM; Windows 7 pe 32 de biti? Fundoaica big grin

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Du-te aici ->> http://www.systemrequirementslab.com/cyri

scrie jocul, iti va cere permisiunea sa ruleze java apoi o sa-ti spuna daca poti sa-l joci sau nu. Am mai intanlit cazuri cand o dadea in bara. Imi spunea ca nu imi merge jocul, dar eu il jucam la HIGH :))

Oricum, eu zic ca o sa-ti mearga :) dar nu la HIGH :)
Daca merge prost, dezactiveaza '' vertical sync '' si '' anti-analising '', de fapt in totdeauna trebuie sa le dezactivezi. Mereu merge mai bine jocul fara :)
Eu cand l-am jucat pe pc, mergea maxim 30fps, asa era setat pentru pc. Poate pana acum au lansat vreun pach si urca mai sus.
Bafta!

1 răspuns:
| Geniuss a răspuns:

Fara probleme :* baga tare ai laptop-ul chiar foarte bunwinking