| Mr95AndreyY a întrebat:

Imi puteti da va rog o lista cu jocuri pe care le pot rula pe laptop-ul meu cu urmatoarea configuratie : Procesor Inter Core i3-2330M CPU @ 2. 20GHz; RAM: 4GB; Placa grafica : NVIDIA GeForce GT 520M cu 1GB VRAM; Windows 7 pe 32 de biti, dau funda la cea mai faina lista happy Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| iulian00 a răspuns:

Leauge of legends, 4 story, minecraft, team fortress 2(trebuie steam), james bond si cam atat.

3 răspunsuri:
| tororoki a răspuns:

Ce genuri doresti? Shootere/Strategii/Sportive/MMO/Role playing games?

| Mr95AndreyY explică (pentru tororoki):

RPG daca se poate big grin

| JoJoJiTu a răspuns:

Mafia 2, Fifa 07, Counter Strike 1.6