| Shrek32154 a întrebat:

Ce sunt acelea bounty din nfs most wanted care le castig la alea cu politia ce fac cu ele?
Si la cursa aceea in care iti bubuie motorul cum fac sa nu mai bubuie explicati-mi ce taste este o cursa in care imi bubuie (mai multe curse) dar de ce?

Răspuns Câştigător
| EverthingIsPermited a răspuns:

Bounty o sa iti trebuiasca ca sa deblchezi lupta cu boss-ii.Ca sa te lupti cu unul o sa iti ceara sa ai un anume numar de bounty.
Cat de bubuitul motorului este din faptul ca acea cursa este drag si tu trebuie sa schimbi vitezahappy

1 răspuns:
| kilopascal a răspuns:

Bounty-ul iti trebuie pentru a te duela cu bosii; la drag o sa-ti apara pe centrul ecranului un fel de cerc verde si chiar in momentul in care iti apare apesi SHIFT STANGA pentru a schimba vitezele. Funda?