| AlecPuiucGabriebj123 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa am Grand Theft Auto 3 sau Grand Theft Auto Vice City pe tableta? Daca caut la Play Store imi zice ca "Dispozidivul dumneavoastra nu este compatibil cu versiunea acceasta"ce sa fac ca sa-mi pot descarca G.T.A? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Dani1999ssssssssssssssssss a răspuns:

Https://www.google.ro/......Https?/url e gta 3 merge l-am testat pe un android si eu am avut aceeasi problema

| AlecPuiucGabriebj123 explică (pentru Dani1999ssssssssssssssssss):

Dar daca intru pe pagina ce trebuie sa fac sa descarc G.T.A-ul? Am apasat pe ''DOWNLOAD'i a aparut o pagina cu o albina, cum il descarc?