| AnonimulRo a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa se deschida Assassin's Creed II? Cand apas pe joc nu imi apare nimic, doar se invarte cercul de langa sageata si apoi nimic. ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Ai Windows 7?
Aceste jocuri merg doar pe Windows 7, pe Windowx Xp nu merge decat primul.

| AnonimulRo explică (pentru vali1985):

Da, am windows 7 si l-am descarcat asa cum trebuie, acum am aflat ca trebuie sa dau copy si sa le pun in discul C/ program files/ ubisoft/ ubisoft launcher, dar nu am loc in C si trebuie sa-l golesc.

| vali1985 a răspuns (pentru AnonimulRo):

Ok.
Succes!

| AntonyoBoss a răspuns:

Daca ai downloadat de pe net ac2 in instructiunile care ti le-a dat trebuie sa scrie in ce folder trebuie sa pui undele fisiere cu ubisoft si altele. Poti copia intrstructiunile pe google translate si intelegi mai bine ce ai de facut, daca ai montat cd-ul copiaza crack-ul in folderul instalat.Instructiunile sunt in fisierul unde ai cd-ul cu instalare a jocului. Daca se incarca jocul si nu iti spune nimic despre un site sau ceva de genu' ce trebuie platit nu iti merge, dar daca nu iti apar ferestrele astea poti astepta unpic mai mult.S-ar putea sa nu ai nici cerintele esentiale pentru jocul respectiv. Sper ca te-am ajutat.