| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Ce trebuie sa fac la Combat Arms ca sa am si eu sniper cu lneta si sa fie mai puternica decat cea pe care o am? Acum am o pusca cu luneta dar nu se vede departe. Si fara sa platesc cu bani. mersi

Răspuns Câştigător
| username a răspuns:

Am jucat si eu CA o vreme, apropae 6 luni si asta a fost problema pentru care am lasat balta tot jocul. Au un Item Shop nesimtit. Daca vrei sa ai arme mai bune trebuie neaparat sa bagi bani in joc, altfel nu ai nici o sansa. In plus acum vreo 3 luni am inteles ca jocul mai era si plin de cheat-ari.
Fara sa bagi bani in jocul asta, nu ai sanse prea mari. Treci la AVA, e mult mai echilibrat.