| andreea_1509 a întrebat:

Da jocul mister mind de la lady popular nu se mai termina niciodata? X-( Cum sa fac sa se termine ca am umplut 80 cercuri.Macar sa imi spuna ca am pierdut.(spuneti-mi ce sa fac) FUNDA

2 răspunsuri:
| DANNA_9924 a răspuns:

Staruite sa gresesti daca nu merge esi m=si mai intri o data
imi spui ce nivel esti daca ai trecut de 3 mil treci te rog si mie
o sa iti spun parola in particular

| Noname1920 a răspuns:

Daca ghicesti secventa de culori din 1 2 sau 3 incercari iei 80 de dolari daca o ghicesti din 4 5 6 7 sau 8 incercari primesti 40 de dolari daca o ghicesti din 9 sau 10 incercari primesti 20 de dolari.se joaca asa : (dai clic la master mind dai clic la? dai clik la cum se joaca si dai clik la bifat scopurile jocului) daca vrei da-mi prin mesaj contul si parola poti avea incredere in mine n-am nevoie de contul altora ca eu am vreo 5 conturi cu animale si lev 9 macar zi-mi numele ca vreau sa te vad. dACA vrei sa-mi dai contul imi zici parola si imi zici pe ce ie pe romana sau pe engleza simi zici pan la ce level vrei sa til trec. asta este valabil pentru toti. eu am trecut prin toate nivelele asa ca stiu. numele meu pe rom este: yop_sysy12 si sanda_ pe engleza : brigitte si ragini_12