| SynZeSaseTri666 a întrebat:

Ce vi se pare mai strategic (gameplay; structura; grafica). Starcraft sau warcraft? Si ambele jocuri au dota?

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Warcraft 3 bate de la indepartare Starcraft si ca joc si ca grafica si ca tot mai ales ultimul warcraft aparut. Doar War3 are dota, din cate stiu starcraft nu are oricum pro WARCRAFT

| SynZeSaseTri666 explică (pentru YoBuDy):

Care e ultimul aparut

| YoBuDy a răspuns (pentru SynZeSaseTri666):

CATACLYSM, Wrath of the Lich King, Burning Crusade, Rign of chaos LA ALEGERE toate sunt super big grin

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Sunt destul de asemanatoare (ambele au fost create de blizzard pana la urma). mie mai mult imi place warcraft 3, dar e doar o chestie de gust.