| Bogdanmb a întrebat:

Ce ziceti despre overlock? mi-ati recomanda sa overlockez placa mea videdeo NVIDIA GEFORCE2 MX 100/200? ce s-ar putea intampla?

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

La ce placa video ai, nu cred ca va fi o diferenta sesizabila. poti sa incerci sa faci OC cu msi afterburner. si i-ati programul furmark ca sa testezi inainte de oc si dupa, pentru a vedea daca observi inbunatatiri.

| Bogdanmb explică (pentru Zangetsu):

Bine o sa incerc, mersi

2 răspunsuri:
| BDoruAndrei a răspuns:

Nu stiu cum e cu overclockul al placă! eu am facut overclock la procesor de la 2. 1GHz l-am dus la 2. 8Ghz da nu era stabil! mai bine lasi placa asa ca risti să o arzi!