| kobra0221 a întrebat:

Ce ziceti imi merge gta 4 pe sistemul asta :Intel(R) Celeron(R) 3. 46GHz, 2. 00 Gb RAM, placa video Asus Ati Radeon EAH4350 SILENT? Dau funda pentru cea mai sincera intrebare!

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Da, o sa iti mearga. Dar sa nu te astepti ca il poti rula pe setari High.Configuratia ta merge pentru Low-Medium la detalii. Daca ai spune si ce windows ai ...ar fi super bine.

| kobra0221 explică (pentru S3c0ndSh0t):

Windows xp sp 2 (2002)

6 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Da

| kobra0221 explică:

Mersi mult! Sper sa imi mearga, nu conteaza cum, si in low e foarte bine!

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru kobra0221):

Daca o sa iti ruleze scandat sa ma anunti. O sa iti dau niste programe care rezolva problema cu scandatu in gta 4

| kobra0221 explică (pentru S3c0ndSh0t):

Ieri m-am chinuit vreo 2 ore sa bag tot felul de crack-uri pana mi-a mers! Dar dupa ce ii dau start dureaza cateva secunde si se inchide automat! Oare ce sa-i fac?

| kobra0221 explică (pentru S3c0ndSh0t):

Da-mi id tau, te rog!