| luga a întrebat:

Ceau TPU! Ce părere aveți despre așa-zisele " scaune de gaming". Au altceva în plus față de un scaun de birou normal sau este doar o fiță?
Fundăwinking

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Doar o fita. O idee geniala a unui om care nu mai stia ce ar putea sa inventeze pentru gameri ca sa mai scoata niste bani de pe ei, in curand o sa avem paturi de gaming, haine de gaming, papuci de gaming, ochelari de gaming... etc.
E o afacere banoasa pentru ca sunt multi (prosti) care cumpara. Dar nu aduc niciun avantaj real. +ca un scaun directorial la acelasi pret e de 100 de ori mai comod si mai de calitate.