| Metals25 a întrebat:

Cei care joaca Dragon City de pe facebook cum se fac dragonii puri(stiu ca din legendary, dar care anume) spuneti cum se fac acei legendary.

5 răspunsuri:
| MoiseIonutz a răspuns:

Pai daca vrei legendari trebuie sa combini dragoni rari.de ex soccer+coolfire; gummy+coolfire; petroleum+pirate.si daca vrei puri trebuie sa tot combini legendary pana faci pur! apropo daca vrei pur ar trebui sa ai lvl mare la legendary

| Kamy4 a răspuns:

Mie mi-a iesit pur din legendary dragon combinat tot cu legendary dragon.Un legendar mi-a cazut la carti iar unul l-am facut din soccer dragon+gummy, si dupa ce mi-a iesit unicornul am combinat:unicorn +pamant/foc/apa/natura/gheata/metal si ultima data am combinat unicorn cu dark sa-mi iasa dark si doua capete. Funda?

| Kamy4 a răspuns:

Am facut pur din mirror dragon si wind pur. Mirror mi-a cazut la carti iar wind din soccer si gummy,iar dupa ce mi-a iesit unicornul am facut unicorn si pamant,foc,apa, natura, electric, gheata, metal si ultima dra am facut unicorn si dark pentru dark cu 2 capete. Funda?