| anonim_4396 a întrebat:

Cei care se joaca battlefield heroes imi puteti spunr cum obtin bani aia ciudati cu un "F" pe ei

4 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Poti cumpara cu bani reali de aici: http://www.battlefieldheroes.com/en/, la sectiunea "store&funds" si acolo dai "get funds".

Vad ca se pote cumpara si prin SMS si pentru 3.71 euro iti da 3800 bani de astia (funds).

| Copac13 a răspuns (pentru iulianr):

Si nu ii pot obtine in alt mod sau doar prin cumparare

| iulianr a răspuns (pentru Copac13):

Din cate stiu doar prin cumparare. Exista cate hackuri pe internet, dar nu iti recomand sa le incerci deoarece poti sa fii banat sau sa iti bagi virusi, sa-ti fie furate datele de contact, etc...si cu siguranta nu merg. Daca vrei poti sa cauti pe forumul de la Battlefield Heroes si poate sunt pe acolo diferite competitii care dau "funds" ca premium, dar e cam putin probabil.

| Copac13 a răspuns (pentru iulianr):

Dar nu poti sa schimbi bani normali in funds