| maximusrodica a întrebat:

Ciao! am un telefon nou achizitionat,ZTE GRAND X IN,, nu pot sa descarc pozele din telefon in calculator, am windows xp pe calculator..nu stiu care este problema,pun cablu usb si computerul nu imi vede telefonul,de fapt nu reactioneaza deloc,nu imi cere nimic de instalare sau ceva de genul asta, va rog mult daca ma puteti ajuta, multumesc.

2 răspunsuri:
| BuBu4You a răspuns:

Poate e stricat slotul de la calculator incearca si tu la altcineva si vezi daca merge

| maximusrodica explică (pentru BuBu4You):

Am incercat si pe laptop si tot asa, nu.mi vede telefonul, telefonul are android 4, nu stiu daca trebuie sa instalez vreun driver anume.