| andrei2498 a întrebat:

Cine a jucat ikariam sa care joaca imi poate spune cum sa schimb parola?

Răspuns Câştigător
| reppo2009 a răspuns:

Salut.Dai pe banda de sus unde sunt toate alea gen
"Ajutor" "Ikariam PLUS" "Scoruri mari" " Optiuni" DAi la optiuni apoi iti va cere parola veche si parola noua.Si gata! big grin Funda?

2 răspunsuri:
| andrei2498 explică:

Dar problema e ca nu mai stiu parola si cand vreau sa trimit email cu parola zice ca emailu e gresit.

| reppo2009 a răspuns (pentru andrei2498):

Verifica din nou Mail-ul vezi sa fie corect si aduti aminte daca nu ai primit cumva un link de schimbare a mail-ului de joc.ca poate cineva ti-a stiut parola si a incercat sa schimbe mailu si tu ai dat acc din greseala.