| MissIndependent a întrebat:

Are cineva sa-mi dea un cont la stardoll, daca se poate cu multi starpoints si sa aiba machiaj si haine, pls dau fundita si vot, numele si parola contului as prefera daca se poate sa-mi trimite-ti mesaj cu ea

5 răspunsuri:
| MissIndependent explică:

Contul asta nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cont alexxa112 parola tina11 dar spune-mi sti daca se strica mesul poate sa iti schimbe poza tr mesaj la aleexxxxa112@yahoo.com doar cel care stie vreau raspuns pana pe 8sau 9 peurma nu tr mesaj sa inteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge contul asta... dar numai ca nu sunt bani, makiajuri, haine multe, etc pe el

| Valentin_Boroda_1975 a răspuns:

Daca vrei iti fac un cont stardoll cu 50 stardolari da iti cumperi tu ce vrei, eu til fac doar cu bani astia