| roxana1231 a întrebat:

Cine are psp sa imi spuna daca se merita sa imi cumpar si care sunt avantajele lui!
Funda!

Răspuns Câştigător
| fotbalmessi a răspuns:

Farte,PSP-ul are patru lucruri mari si bune si inca unul si mai mare si mai bun
1.Sunt jocuri pentru el(trebuie sa le cumperi)!
2.Sunt filme(trebuie sa le tragi de pe calculator)!
3. Unele jocuri sunt numai pe psp!
4.Jocurile apar in magazine imediat ce au fost lansate!
5.Cel mai mare si mai bun lucru:
... poti sa-l iei unde vrei tu!
Merita sa-l iei!

Funda?

6 răspunsuri:
| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Am eu PSP, ai multe avantaje, doar ca cel mai mare dezavantaj este ca trebuie sa cumperi cd-uri UMD care nu sunt chiar ieftine.Il poti pirata, doar ca am auzit ca daca la codul de bare de jos(de pe consola) are la sfarsit -PSP3004 nu se pot pirata. PSP-ul este foarte interesant si merita sa iti cumperi, depinde cum stai cu bugetul pentru CD-uri sau daca gasesti pe cineva care chiar poate sa ti-l pirateze. Succes!

| roxana1231 explică (pentru JustMeAndMyWorld):

Si daca faci downgrade la software de la 3004? tot nu se poate moda?

| JustMeAndMyWorld a răspuns (pentru roxana1231):

Tocmai am citit si eu si am aflat ca si -PSP3004 se poate moda doar ca nu stiu ce probleme ar fi cu intenetul dupa ce l-ai modat, sincer al meu este asa cum l-am cumaparat si cumpar UMD-uri pentru el deoarece sunt cele mai sigure. Depinde si ce versiune ai, am inteles ca se poate moda pana la 6.35, eu sunt un amator, cred ca cel mai bine este sa vorbesti cu un specialist ceva...

| Iuu a răspuns:

De piratierie....pfff in ziua de azi toate se fac...deci asta e exclus, daca esti fanatic cu jocurile merita sa il iei daca nu stai la pc laughing

| roxana1231 explică:

Si daca iau psp 3000 il pot moda?

| roxana1231 explică:

Si daca faci un downgrade la software la psp 3004 tot nu se poate moda?