| FashionCellia a întrebat:

Cine are sims 3 original nu late night sau altceva, poate ati auzit unii dintre voi de parola "buydebug", la mine nu merge, si inainte sa o scriu am pus parola "testingcheatsenabled true", dar nici asa nu merge, am vazut la multi de pe youtube ca merge dar la mine de ce nu marge, ajutati-ma va rog, e o parola super tare, raspunsul care merge ii dau si fundita si vot, va rog ajutati-ma!
P. s. Am sims 3 original

1 răspuns:
| siminik54321 a răspuns:

Buna poti sa imi dai si mie simsul 3 te rog frumos. eu am incercat sa imi descarc si nu a merge daca imi dai baga id asta si da-mi buzz.siminazaharia@yahoo.com