| Marynna a întrebat:

Care e parola pentru modif varstei la sims 3? si cum fac sa imi mearga parola aia "testingcheatsenabled true"? fundawinking

Răspuns Câştigător
| Danιel a răspuns:

Apasa simultan tastele: CTRL + SHIFT + C. Sus, iti va aparea un spatiu liber unde scrii comanda: testingcheatsnenabled true
Cat despre modificarea varstei cu ajutorul unui cheat, nu se poate, insa iti ofer un sfat: acceseaza optiunile jocului si debifeaza setarea 'Enable Aging' (astfel varsta lor va stagna si nu vor mai imbatrani).