| Teo1993 a întrebat:

Cine are un server mai nou de Minecraft pe care cauta staff? Stiu sa fac warpuri, multe comenzi, fac reclama, am experienta pentru ca am mai fost Owner pe un server,sunt activ, si multe altele! Cat de repede se poate, va rog.

4 răspunsuri:
| genTlemeNNN a răspuns:

Mc.lcsnet.ro dar trebuie sa faci cerere pe www.lcsnet.org sectiunea Minecraft.

| Teo1993 explică (pentru genTlemeNNN):

Nu e nici un model de cerere.

| genTlemeNNN a răspuns (pentru Teo1993):

Nu este? Uita-te mai bine. http://www.lcsnet.org/forumdisplay.php?fid=994

Aici ai model si postezi acolo. Dar mai intai trebuie sa stai ceva pe server.

| Teo1993 explică (pentru genTlemeNNN):

Si pe tine cum te cheama pe server?