| MinatoSan a întrebat:

Cine este fan naruto? explicati-mi si de ce. eu sunt la fel un mare fan naruto. vreau multe raspunsuri. la toate raspunsurile voi face o cerere de prietenie.ca nu pot da pe TPU intrebari despre naruto ca-mi raspund niste tampenii!
scuze categorie ca nu este despre personaje.

Răspuns Câştigător
| Resurrection a răspuns:

Acum cativa ani ma uitam si eu la Naruto, deoarece ma pasioneaza traditiile japoneze, limba si mai ales ninja, iar acel serial era captivant.

| MinatoSan explică (pentru Resurrection):

Dar te mai uiti?

| MinatoSan explică (pentru Resurrection):

Dar ai cont pe yahoo! messenger?

13 răspunsuri:
| mola a răspuns:

Da...
Pute-ai pune intrebarea asta la ''Benzi desenate''. straight face.

| MinatoSan explică (pentru mola):

Naruto nu este un simplu lucru. este...cel mai interesant serial de baieti care exista si va exista.nu e o simpla banda desenata.

| MinatoSan explică (pentru mola):

Hei,mi-am pus eri o poza misto cu naruto.eri era sambata(data de 30). noua mea poza a aparut doar in cateva locuri(atunci cand pun o intrebare si intruin "playlist-ul meu". adica poza mea va aparea peste tot in site... pe 2 ianuarie 2013? pentru ca adminii nu lucreaza sambata si duminica, iar 1 ianuarie nu e zi de lucru.cum crezi, cand imi va aparea poza peste tot in site?

| MinatoSan explică (pentru mola):

Gata.s-a rezolvat.o am.

| mola a răspuns (pentru MinatoSan):

Nu stii care e diferenta dintre Banda Desenata si Personaje.

| MinatoSan explică (pentru mola):

Ce bine ca-i revenit la numele asta de demult big grin

| mola a răspuns (pentru MinatoSan):

Iata-ma aici.

| MinatoSan explică:

Prea bine, fac la toate raspunsurile o cerere de prietenie.

| messica234 a răspuns:

Ne place. Asta e motivul.

| SasuskeTaka1000 a răspuns:

Eu sunt și, apropo intra pe facebook!

| alexutzasmecherutza a răspuns:

Da,este super, dar nu este la televizor naruto shippuden