| sergiulik94 a întrebat:

Cine imi da cele mai bune jocuri aparute pe piata anului 2012? FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| Claudiu23 a răspuns:

1.Need for speed most wanted 2012
2.Assassins creed 3 nu stiu exact cand apare sau daca a aparut
3.Medal of honour warfighter
4.Battlefield 3, stiu ca e din 2011 dar crede-ma e foarte tare, iar la multiplayer e cel mai bun
5.Max Payne 3(ULTRA-COOL)
6.Sniper elite v2 (ultra real
7.Counter strike global offensive (costa doar 10 euro pe steam, si merita mai ales daca esti un fan al csurilor)
8.GTA V va trebui sa astepti ceva dar asta va fi unul dintre cele mai bune jocuri, am incercat alpha si e foarte tare

4 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Poftiti apa calda, adica wikipedia :D
http://en.wikipedia.org/wiki/2012_in_video_gaming

| TheNewSanta a răspuns:

Need for Speed Most Wanted 2012
Medal of Honor Warfighter
FIFA 13
NBA 13
Dishonored
Max Payne 3 ( prea smecher)