| Anonim364 a întrebat:

Cine imi da si mie un cont de Aqw de lv mai mare plizz imi stie un baiat contul vechi si ia schimbat parola PLIZZZ dati-mi dau FUNDITA!

2 răspunsuri:
| Rocked_Edy_1990 a răspuns:

Adica Altii stau sa faca lvl si tu repede vii cu o scuza ca vai ti-a furat contul, Daca ti-ai facut contul pe emailul tau intra la ei pe site si dai ca ai uitat parola si iti trimite ceva de schimbat parola pe mail, scuza cu furatu nu merge, si cu PLIZZZZ, PLIZZZZ. hah

| Anonim364 explică:

Ma refeream cine nu mai joaca poate sa-mi dea contul!