| bobo73 a întrebat:

Cine imi da si mie un serial pentru fifa 2011 pentru ps3?

Răspuns Câştigător
| gfdessjtyrd76 a răspuns:

Www.serials.ws acolo gasesti toate serialele. 10 pe zi te lasa.sa imi dai funda

| bobo73 explică (pentru gfdessjtyrd76):

Deci.ori sunt prea prost ori sunt kior ca nu vad nici un serial pentru fifa 2011 pentru ps3, poate ma ajuti tu...multumesc

| gfdessjtyrd76 a răspuns (pentru bobo73):

Alege tu care din 2(chior sau...)scrii la search fifa 2011 si iti da acolo 5 rasp. alege-l ala cu procentaj mai mare 80% de ex

| gfdessjtyrd76 a răspuns (pentru bobo73):

Jpd1-ovyt-y1ne-yv4p-1e2f funda daca ii bun

| bobo73 explică (pentru gfdessjtyrd76):

Eu am zis pentru.ps3 si tu imi dai pentru pc? oricum multumusc pentru efort, codurile pentru ps3 sunt doar in 3 casute tu aici ai 5