| yasser25 a întrebat:

Cine imi instaleaza si mie va rog mult liga 1 si fisierul cu transferuri 2012 la FIFA 2007 prin programul TeamViewer? Multumesc, Funda!

3 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

Te invat eu cum sa faci:
Liga 1: Trebuie sa il descarci apoi este foarte simplu, instalezi in folderul in care ai instalat fifa 2007
Transferurile din 2012: Trebuie sa le descarci, nu au mai mult de 10mb si le bagi in fifa07\data\cmn. O sa iti apara daca vrei sa il inlocuiesti pe cel existent si dai DA/YES.

Te sfatuiesc sa pastrezi si originalul in caz ca vrei sa joci cu cele din 2007.

| yasser25 explică:

Ok multumesc frumos am rezolvat-o cu Liga 1 urmand pasii indicati de tine, dar referitor la transferuri ...nu stiu de ce nu merge!

| yasser25 explică:

Imi apare o eroare no 9 - subscript out of range de ce oare?