| Sonica_Claudiu_1994 a întrebat:

Cine imi poate da niste jocuri gen razboi dar nu call of duty sau medal of honor ca le-am terminat si nu prea mari

Răspuns Câştigător
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Return to castle Wolfenstein
Delta Force 1/2/3
Marine:Sharpshooter
Warhound
Swat 3
Army Ranger : Mogadishu
Delta Ops : Army Special
Tactical Ops : Assault on Terror

| Sonica_Claudiu_1994 explică (pentru OoOAlexandruOoO):

Mersi mult chiar m-ai ajutat

4 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Cele mai bune pe care ti le pot recomanda sunt Battlefield Play4FREE si Warface, ambele fiind gratuite, ma refer ca sunt gratuite pe site-ul oficial, nici nu au nevoie de un calculator foarte performant, si ocupa 2, 5 GB, respectiv 3 GB (nu stiu sigur). Funda?

| Rorschach a răspuns:

Freedom fighters

te introduce foarte bine in poveste! Pe mine m-a cucerit si m-am jucat de n ori!