| lucian a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri de gen razboi mondial dar nu call of duty sau medal of honor ca pe alea le stiu

Răspuns Câştigător
| theLOVEsc a răspuns:

Incearca seria brothers in arms

6 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Vrei neaparat Razboi mondial? 1939-1945? Stiu doar seria Call of Duty, in schimb daca vrei alte jocuri tot din razboi, iti recomand Battlefield Bad Company 2 (ai nevoie de un pc puternic pentru acest joc) nu o sa fii dezamagit, iti promit. Jocul acesta a luat punctajul maxim atat la video, gameplay-ul cat si la AUDIO! efectele sonore sunt unice asta daca ai si sistem audio de calitate.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.ejocuri.ro
Pa, pa.

| baiatuucupizzza a răspuns:

Age of empires

| ioelboos a răspuns (pentru baiatuucupizzza):

Ce zici de mount & blade warband

| Moiaer a răspuns:

Hearts of iron 4

| Lion97 a răspuns:

Razboi mondial nu stiu daca este dar ai putea incerca seria Conflict exemplu Conflictbig grinesert Storm 2
Sau ai putea sa incerci seria Battlefield