| Pomorișaț_Vladimir_1995 a întrebat:

Cine imi poate recomanda un volan de gaming bun sub 500 de roni.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Astea sunt destul de bune:
https://www.emag.ro/......D0JX1YBBM/

| Pomorișaț_Vladimir_1995 explică (pentru lpavel):

Ferrari 458 Italia?

| lpavel a răspuns (pentru Pomorișaț_Vladimir_1995):

DA! dar eu ma refeream la marca nu la numele volanului... Marca Thrustmaster e destul de buna! happy

| Pomorișaț_Vladimir_1995 explică (pentru lpavel):

Ok! Dar vreau cel mai ok volan sub 500 de roni daca imi poti da unul. Multumesc oricum.

| lpavel a răspuns (pentru Pomorișaț_Vladimir_1995):

Pai asta e cel mai OK sub 500 lei! Am vazut si am inteles ce ai intrebat, deci mai bun de asta cu banii astia nu mai gasesti!

| Pomorișaț_Vladimir_1995 explică (pentru lpavel):

Salut mi-am luat volanul de care ai zis si am o prbl. Cand vreau sa ma joc ets 2 imi face foarte ciudat volanul din joc mi se misca intr-o parte si alta la maxim can eu dau doar putin de volan. Nu este de la sensivitate ca am incercat si pe alte jocuri la fel. te rog ajuta-ma

| lpavel a răspuns (pentru Pomorișaț_Vladimir_1995):

Este de la senzitivitate! Intra in setarile lui si dai la minim apoi si la setarile din joc dai la minim si acolo ai astfel de setari...

| Pomorișaț_Vladimir_1995 explică (pentru lpavel):

Cum intru in setarile lui?

| lpavel a răspuns (pentru Pomorișaț_Vladimir_1995):

Nu-ti pot spune exact ca nu detin unul... dar cand l-ai instalat nu s-a instalat si o aplicatie impreuna cu ea? Daca nu atunci mergi in control panel, Hardware si sunete, Dispozitive si imprimante, apoi dai clic drept pe iconita volan de acolo si clic pe setari, vezi acolo daca nu poti micsora senzitivitatea, apoi si in jocuri, mai ales in jocuri!